FEEL

KONCERT PRZEŁOŻONY - NOWA DATA JUŻ WKRÓTCE!
BUY TICKETS!

Feel – polski zespół popowy założony w Katowicach w 2005 roku przez wokalistę Piotra Kupichę. Grupę uzupełniają klawiszowiec Łukasz Kożuch, basista Michał Nowak oraz perkusista Michał Opaliński.

Pod koniec maja 2007 w katowickim klubie Dekadencja grupa nakręciła teledysk do pierwszego singla „A gdy jest już ciemno". W czerwcu ogłoszono, iż zespół znalazł się z nim w czołowej dziesiątce polskich wykonawców walczących na Sopot Festival.

Pierwszy album Feel ukazał się 26 października i już w dniu premiery status złotej płyty. 4 lutego 2008 zespół odebrał Telekamerę w kategorii muzyka. W kwietniu tego samego roku grupa odebrała Fryderyka dla nowej twarzy fonografii i cztery nagrody Eska Music Awards w kategoriach: zespół roku – Polska, album roku – Polska (Feel), hit roku – Polska („A gdy jest już ciemno”) oraz video roku Eska.pl („Pokaż, na co Cię stać”). Od tamtego czasu, zespół Feel zdobył wiele kolejnych nagród muzycznych, w tym ponoweni Fryderyki, Telekamery oraz Superjedynki.


FACEBOOK EVENT PAGE


MINIONE KONCERTY - PAST EVENTS

Image
Image

GÓRALMANIA 2023

SATURDAY - SUNDAY, SEPTEMBER 23-24, 2023 12PM - 9PM

Zanim dotrzemy do października i listopada, serdecznie zapraszamy na niesamowitą imprezę plenerową Góralmania 2023!
Folklor, muzyka na żywo, pyszne jedzenie i kraftowe piwo! Wszystko w jednym miejscu tylko przez dwa dni! Rezerwujcie swój czas już teraz!

Ciekawi kto dołączy do nas? Wielu świetnych artystów z Polski i USA, a w tym:


SOBOTA

12:00pm   -  DJ Masterboy
3:00pm   -  Sykowny Śpis
4:00pm   -  Jawory
4:30pm   -  Odrowąż
5:00pm   -  Hazard
5:45pm   -  Holeviaters
6:45pm   -  Aneta Larysa Knapp Folk Design Show
8:00pm   -  Piersi
9:00pm   -  DJ Masterboy


NIEDZIELA

12:00pm   -  DJ Kuba
1:00pm   -  Paul Strolia
2:00pm   -  LMA Lemont Music Academy - John Bobek
2:30pm   -  Ciotka Hanka
3:30pm   -  KreatorBanda
3:00pm   -  Mali Młodzi Ślebodni
4:00pm   -  Folknowa
5:00pm   -  Clödie
6:15pm   -  Loteria
7:30pm   -  Ciupaga
9:00pm   -  DJ Kuba


FACEBOOK EVENT PAGE

Image
Image

Image

PECTUS

FRIDAY, OCTOBER 6, 2023 AT 8 PM – 11 PM
BUY TICKETS!

W maju 2012 roku ukazuje się pierwszy utwór zespołu, zagrany i zaśpiewany w braterskim składzie - „Dla Ciebie” (muz./sł. Tomasz Szczepanik).

PECTUS tworzą: Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew).

Wspólna rzeczywista praca panów rozpoczyna już się w październiku 2011 roku, choć słuchając „dla Ciebie”, czy kolejnej „Barcelony” można stwierdzić, że robią to od zawsze.

We wrześniu 2012 roku za sprawą wielu rozgłośni radiowych, Polacy spacerują wraz z zespołem po malowniczych uliczkach i zakamarkach stolicy Katalonii. „Barcelona” (muz./sł. Tomasz Szczepanik), staje się przebojem. Nowy PECTUS rozbrzmiewa coraz śmielej, ciężko pracując na swój sukces.


FACEBOOK EVENT PAGE
MEDIA